:: :: :: :: :: :: ::

O  nás

 Na trhu působíme od r. 2002  ( v roce 2004 převedena na společnost s ručením omezením) a během této doby jsme si získali mnoho spokojených zákazníků.

Naše výrobky a služby jsou garantovány záručním a pozáručním servisem v trvání 24-72 měsíců, což prokazuje jejich vysokou kvalitu.

V roce 2007 získala Certifikát managementu jakosti, odpovídající požadavkům normy ČSN EN ISO 9001:2001 v oboru: výroba, montáž a dodávky stavebně truhlářských výrobků a nábytku.

Při realizaci prací  výrobků spolupracujeme s firmami i živnostníky mnoha oborů prověřenými dlouholetou spoluprácí, tak abychom mohli uspokojit individuální představy zákazníků, bez ohlednu na velikosti a náročnosti zakázek.

Kvalitní práce je garantována přímým dohledem majitele firmy a jeho účastí v celém procesu, od výběru materiálu, přes výrobu až po konečnou montáž v interiéru.

 Společnost (vzhledem k předchozí dlouholeté předchozí praxi ved. pracovníků od roku 1991) dokázala  za dobu svého trvání zaznamenat úspěšný a dynamický rozvoj

Firma se zabývá veškerou zakázkovou výrobou i repasemi  (z lamina, měkkého i tvrdého dřeva, dýhované dřevotřísky atd.) , výrobou nábytku, zařízení interiérů, kuchyní, obývacích pokojů, vestavěných skříní, kancelářského nábytku a jiné.

Zařizujeme soukromé byty, kuchyně, domy, hotely, obchody, kanceláře apod. Zařízení vyrobíme podle Vašich představ, na návrh Vašeho architekta nebo navrhneme nábytek na míru. Samozřejmostí jsou cenové nabídky s alternativami dle požadavku zákazníka.

Vyrobenou zakázku přivezeme a zkompletujeme na místě určení. V rámci zakázky i zcela samostatně zajišťujeme "řemesla na klíč" - voda, plyn, topení, zámečnické, malířské, lakýrnické, elektro a zednické práce.

  Naše společnost je stabilním podnikem, který postavil svůj obchodní úspěch a prosperitu na zodpovědném zajištění svěřené zakázky a seriózním, spolehlivém přístupu ke svým zákazníkům a obchodním partnerům.

Naši hotovou práce lze vidět!

Nejlepší reference je spokojený zákazník.

Copyright © 2012 - Břevnovské truhlářství, s.r.o.